Сандали за Swiftwater Crocs Crocs
  • Ново

Сандали за Swiftwater Crocs Crocs

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие супер разноврсни, повеќенаменски сандали можат да ве одведат од езерото до денес ноќта и сите видови на места помеѓу. Флексибилните, удобни ленти прават одлична работа да ги гушкаат нозете, додека сè уште ви овозможуваат да ги повлечете и да ги соблечете со леснотија. Флексните жлебови на надворешните страни ја зголемуваат флексибилноста и ја зголемуваат влечење. Ако ќе бидете во близина на водата, ќе сакате да ги имате овие сандали со вас! Пријателски за вода и неверојатно лесен. Конструкција на пена од крослит. Надворешните канали во вода. Иконски Crocs Comfort ™ : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.