Финлеј тен слонова коска 5'3 7'3 Глобален килим на отворено во затворен простор
  • Ново

Финлеј тен слонова коска 5'3 7'3 Глобален килим на отворено во затворен простор

DEN 959.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Колекцијата Finlay се одликува со привлечни глобални инспирирани дизајни кои се преполнуваат со елеганција и благодат! Совршен додаток за секој дом, овие парчиња ќе додадат еклектичен шарм во секоја просторија! Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и има низок куп. Само чисто, само една година ограничена гаранција. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Низок куп. Висина на купот : 0,1 ". Внатрешен/отворен безбеден. Моден и еклектичен, овој глобален стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Тан/слонова коска. во колекцијата. Артсистичките ткајачи. Совршено за секое опкружување на отворено : покрај базенот, покриен двор, задниот двор или палубата . Оваа колекција на килими на отворено се создава со елементи на отворено во умот. Ако се извалка, едноставно исплакнете со градинарско црево! Функционалниот куп со низок куп нема да ги попречува вратите и може да биде совршено поставен под сет на внатрешен двор. Една година ограничена гаранција на производителот. Препорачана е подлога за килим.