Време на одмор за време на печатените боксери за печатени ознаки, големини S-XL
  • Ново

Време на одмор за време на печатените боксери за печатени ознаки, големини S-XL

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете празничен допир на вашите основи со овие печатени боксерски брифи од време на одмор. Удобно додавање на вашите најважни најважни работи со дизајн на стрии за да се движите со вас, овие брифинзи за боксери без обележја имаат шарени отпечатоци со теми за одмор, кои се забавни и удобни. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : седи на вашиот природен половината, нудејќи целосна покриеност. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Карактеристики : предна мува; контрастни отпечатоци; дизајн без ознаки; Истегнување ткаенина. Мажите за печатени боксери без ознаки за боксер од време на одмор.