Сина зелена морска пловила за внатрешна клупа на отворено, кабел
  • Ново

Сина зелена морска пловила за внатрешна клупа на отворено, кабел

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Повторно енергизирајте го начинот на кој заземате седиште во вашиот дом со овие живописни перничиња од клупата. Трајната ткаенина со високи перформанси во внатрешна/надворешна ткаенина гарантира дека овие перничиња од клупата ќе ги издржат елементите и ќе останат убаво богати и кадифен во текот на секојдневната употреба. Овие перници додаваат извонреден луксуз и живописна талент во декор на вашиот дом. Тапациран во надворешна ткаенина отпорна на временски услови, овие перничиња со средна фирма се спротивставуваат на влагата, избледувањето и дамката за разноврсна употреба. Понудени во повеќе димензии за да одговараат на повеќето столчиња, seубовници или софи. Сина зелена морска маса во затворен/Перница на отворено, кабел.