Сензорпедичен мраз ладно броење на конец за сив лист - крал
  • Ново

Сензорпедичен мраз ладно броење на конец за сив лист - крал

DEN 799.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете слој на ладна удобност во вашиот кревет со сетот за ладни листови со сензорпедичен мраз, во кој има луксузна пресметка од 400 конец, мешавина од ткаенини богати со памук, која нуди сила и мекост додека е технолошки напредна за да ви помогне да спиете поладно. Овие комплети на листови вклучуваат 1 рамен лист, 1 поставен лист, и 1 или 2 перници во зависност од големината на креветот и се достапни во најразлични опции во боја, вклучувајќи бела, крем, темно сина, сива и сурфање со сина боја. • Луксузен сет на листови има технолошки напредна мешавина од ткаенини богати со памук за да ви помогне да спиете поладно. • 400 листови за броење на навој Додадете слој на мазна мекост во вашиот кревет. • Хипоалергична ткаенина помага да ја одржите вашата област за спиење чиста и свежа. • Сетот вклучува 1 рамен лист, 1 вграден лист, и 1 или 2 перници во зависност од големината на креветот. • Достапно во најразлични бои за да одговара на кој било сет за постелнина : бела, крем, темно сина, сива или сурфање со спреј сина.