1 4CT TDW Diamond 10k жолто златно ореолски прстен за ангажман
  • Ново

1 4CT TDW Diamond 10k жолто златно ореолски прстен за ангажман

DEN 4127.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Класичен прстен за ангажман на дијаманти, со дијаманти поставени на канали и кластер на центарот од 1/4ТК, опкружен со помали дијаманти што го прави центарот да изгледа огромен. Вкупната тежина на каратот од дијаманти може да се движи од 0,23 - .29 карати. Империјал 1/4 CT TDW Diamond 10 K жолто златно ореолски прстен за ангажман.