Без граници на јуниори плус големина велур поштенски худи
  • Ново

Без граници на јуниори плус големина велур поштенски худи

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кој рече дека вашата тренерка треба да биде основна? Колку и да е опуштено и меко како и секогаш, оваа плус големина на велур Худи од без граници додава сјај на сјај и навестување на гламур со разубавување на ринстон. Спарете го со совпаѓање џогери за опуштен, но подготвен секојдневен изглед. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Полу-опремени. Деколте : прикачен аспиратор со вратоврска за влечење. Затворање : Затворање на поштенски патенти. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две џебови на страните. Карактеристики : заоблени манжетни и лента за половината; разубавување на Rhinestone. Плус големина velor zip худи за жени од без граници.