Време на одмор тен тен
  • Ново

Време на одмор тен тен

DEN 383.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Осигурете се дека Дедо Мраз знае каде да ги постави вашите подароци оваа сезона на празници - токму тука на празничното здолниште за елка. Дизајнот со неутрална боја ќе ги надополни сите украси за празници што веќе може да ги имате во вашата колекција и секоја хартија за завиткување на празници што може да ја користите. Поставете го ова здолниште на дрво под која било елка, природно или вештачко, за ненаметлива позадина за вашите подароци, плус меката ткаенина ќе го заштити вашиот под од паѓање на игличките од дрво. Здолништето за елка на елката за време на празникот ќе го додаде завршниот допир на вашето дрво оваа сезона. Прославете го најубавото време во годината со подготвување на вашиот дом за Божиќни собири со нашата колекција на производи за време на празници. е вашиот извор за сè што барате да го искористите максимумот од вашите одмори. носи голем број на уникатни и посебни празнични предмети за сите ваши потреби за украсување. Не заборавајте да купувате во продавница или за повеќе ексклузивно време за време на одмор, координирајќи производи за да помогнете во завршувањето на вашиот празничен Божиќен декор. Enjoyе уживате да создадете посебно место за вашите пријатели и семејство да ги прослават празниците. Здолниште за елка на елка, 56 ". Празнични детали за секоја просторија или простор. Заштита на подови од игли на дрво.