Високиот издиг на тексас на астор тексас јуниори со џебови од свињи
  • Ново

Високиот издиг на тексас на астор тексас јуниори со џебови од свињи

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие џин џогери од астор тексас не само супер меки, туку вклучуваат и еластична лента за половината за да ве одржуваат пријатно во текот на целиот ден. Носете ги овие работи за трчање, лежејќи се дома, или надвор ноќе со потпетици! Материјал : 70% памук/21% полиестер/8% рајон/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Rise : High. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината и влечење за дополнителна удобност. Ockебови : џебови од свинско месо на страните. Карактеристики : Еластично полите. Астор тексас џогер фармерки за жени.