Brahma Mens Gus широка ширина 6 челични пети чизми за пети
  • Ново

Brahma Mens Gus широка ширина 6 челични пети чизми за пети

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гусот за мажи во Брама е чизми за работа со тешки работи што е одлично за многу работни места. Објавени челични пети за да го заштитите вашиот пети ги исполнува стандардите ASTM F2413-18. Квалитетна кожа и вештачки материјал за горниот дел. Метален грамамент за хартииран лакинг на окото. Широка ширина одговара за да ја задржите ногата удобна. Цврсто лизгање и отпорна на нафта и челична пети за да ве заштити стапалото. Подготвена боја и удобност со нозе за да ве одржат пријатно на работа. Работен пети на Машкиот Гус челик 6 "Работен багажник : Кожа и човекот изработено горниот дел. Работното парче од чипка. Метални громи.