Никелодеон од Jојо Сива Краток ракав графичка редовна маица, пакет
  • Ново

Никелодеон од Jојо Сива Краток ракав графичка редовна маица, пакет

DEN 311.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сосема лакови-тостични маички со Jојо се забавен и шарен додаток на нејзината гардероба. Таа ќе сака да одлучи кој да го носи прво! Таа може да биде модерна, но сепак удобна со овие секојдневни тимови. Носете го за време на секоја сезона и совршено за секоја пригода! Овие кошули ќе бидат нејзини парчиња во нејзиниот плакар и ќе ги импресионираат сите! Зачувајте ги вашите омилени графички маички со оваа! Таа сигурно ќе се истакне од толпата. Вклучува две пакувања : две маици. Екипаж. Кратки ракави. Една графичка мета и една сеопфатна печатена тепачка. Никелодеон, сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Јојо Сива со две пакувања маици за девојчиња.