Хеланги за девојчиња во Авиа, големини 4- & плус
  • Ново

Хеланги за девојчиња во Авиа, големини 4- & плус

DEN 272.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Резултат! Подобро од основните хеланки од Авиа имаат широк лента за половината и ткаенина за истегнување за да се движат со неа насекаде каде што оди. Одличен додаток на нејзината гардероба за следната пракса или целодневните активности, овие разноврсни и удобни хеланки се совршени за вашата активна и атлетска девојка. Материјал : 88% рециклиран полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Широк еластичен половината. Повлечете хеланки за девојчиња од Авиа.