Надвор со контурирана торбичка со двојна обвивка и веб -појас
  • Ново

Надвор со контурирана торбичка со двојна обвивка и веб -појас

DEN 959.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Контурирана да се вклопи удобно против колкот. Широк појас на два инчи. Веб -каиш за носење очила за снимање. Џеб на приклучокот за уво. Должност 2 „Прилагодлив веб -појас се вклопува од 30” - 52 ”Спецификации : - Боја : Црна G на отворено контурирана торбичка со двојна школка и веб -појас.