Caps Woman Woman Capapation Capapation Plastion Cantainer за складирање на храна со капак, цветно наследство
  • Ново

Caps Woman Woman Capapation Capapation Plastion Cantainer за складирање на храна со капак, цветно наследство

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Контејнерот за складирање на храна со пионер со 4 чаши ќе стане главен дел од домашната кујна. Функционален и привлечен, овој правоаголен контејнер за храна доаѓа со координативен капак кој има прицврстена, херметичка вклопување за да ја задржи храната и грицките посвежи подолго време додека се чува во фрижидер, замрзнувач или оставата, чајната кујна. Микробранова е безбедна, така што можете да ги загреете остатоците и подготвените оброци без да се префрлите на друго јадење. Конструиран со трајна пластика без БПА, овој сад за складирање на храна нема да се скрши или да се оштети кога ќе се спушти и нуди години на квалитетна употреба. Се одликува со дизајн на слатка роза на Ree и светло-сина боја за да додадете стилска талент во кујната. После употребата, овој сад е машина за миење садови со врвен сад безбеден за брзо и лесно чистење. Запознајте REE : Ree Drummond е најпродавана авторка на NYујорк Тајмс, ТВ личност, феном на социјалните мрежи и жената која стои зад популарниот блог за животен стил на Пионер, кој започна сето тоа. Таа е исто така lубител на путер, басет песни, Етел Мерман, нејзиниот ловец, каубојски сопруг Лад и нивните четири деца. Нејзиниот стил на обична земја и вкусни рецепти ја направија да се занимаваат со сите работи што готват и забавуваат. Капацитет од 4 чаша. Одржува храна посвежи подолго време во складирање. Капакот има привлечен, херметички вклопување. Микробранова безбедна. Издржлива пластична конструкција без БПА. Карактеристики Дизајн на слатка роза на Ree. Доаѓа во светло сина боја. Топ-решетката машина за миење садови безбедна за брзо и лесно чистење.