Колман серија 120QT тврди ладилни гради, сини ноќи
  • Ново

Колман серија 120QT тврди ладилни гради, сини ноќи

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Инспирирани од нашите корени на Вишита и луѓето што работат таму, серијалот „Колман“ 316 ™ на тврди ладилници носи бескомпромисен квалитет и наследство на занаетчиство и авантура каде и да ги земете. Храната и пијалоците остануваат разладени подолго со серијалот Колман 316 серија 120 QT тврди градите, 38 во, сини ноќи, што го одржува мразот ™ до 6 дена. Носење целосен товар? Уживајте полесно кревање со страничните рачки за замав, а потоа имајте седиште на затворениот капак. Да не се грижиме, држачите за чаши вградени во капакот ќе го држат вашиот пијалок близу и ќе спречат истури. Со простор да вклопите до 204 лименки, одете напред, поканете повеќе пријатели и семејство на скара, забави за задната врата или патувања за кампување. Колман 316 серија 120 QT тврд ладилник за градите, 38 во, сини ноќи целосно изолиран капак и телото го одржува мразот ™ до 6 дена во температури дури 90 ° F. Commfered агли за оптимална изолација за да се задржат храната и пијалоците постудени подолго. Замавници за замав за лесно носење и кревање. Држи до 204 лименки. Поддржувајте капакот на седиштето до 250 lb . Обраскувани држачи за чаши чуваат пијалоци близу и спречуваат истурање; Одговара до 30 мл. Tumbler. Лагер отпорен на дамки за лесно расчистување. Вдлабнато усна на капакот за полесен пристап до содржината. Вграден владетел.