Spongebob SquarePants жени чорапи за екипаж на Ноќта на вештерките, 2-пакувања, големина 4-10
  • Ново

Spongebob SquarePants жени чорапи за екипаж на Ноќта на вештерките, 2-пакувања, големина 4-10

DEN 63.52

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Останете топло и злобно забавни во овој 2-пакет на Spongebob Square Pants Ноќта на вештерките екипаж чорапи за жени! Одликувајќи се со дизајни инспирирани од Spongebob и Патрик, овие чорапи се распрскувани. Лесни и дише, тие се совршени за целодневно носење. Проверете ја целата колекција на чорапи за Ноќта на вештерките од пат до славење, само на. Материјал : 98% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : 2 пара чорапи. Големина : одговара на големината на чевлите 4-10/li>. Карактеристики : Должина на екипажот; Рбебна плетена јака; Seamed Toe; Дизајн инспириран од Ноќта на вештерките. © Виаком, сите права се задржани. Spongebob Square Pants Ноќта на вештерките чорапи за жени.