Време и време женски Омега Сандал
  • Ново

Време и време женски Омега Сандал

DEN 288.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Суштински дел од која било облека, чевлите се најдобриот пријател на девојчето со причина. Можете да танцувате во нив. Можете да работите во нив. И шансите се дека сте имале фер удел во незаборавни моменти во нив, исто така. Со ова време и Tru Women's Omega Sandal, ќе имате доверба да го тргнете патот помалку патуван без да жртвувате стил или удобност на патот. Се одликува со неконвенционален и софистициран дизајн на ленти Омега, кој веднаш ќе ве натера да се истакнете, додека дното е завршено со мека нога за долготрајна удобност. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот живот на модерната жена. Од случајно до официјално, секогаш ќе имате парче за да ве видиме низ врвовите и долините во вашиот живот, истовремено зачувување и славење на вашето вистинско јас. Време и TRU женски Омега Сандал : 93,82% ПУ, 4,63% полиестер, 1,55% метал горен; 100% надворешна плоча на TPR. Чевли. Сандал. Дизајн на ленти Омега. Достапно во разновидни бои. Избришете чиста со влажна крпа кога е потребно.