Време на одмор Голема црвена и бела ткаенина ирваси на ирваси Торт Божиќна декорација, 18 ч
  • Ново

Време на одмор Голема црвена и бела ткаенина ирваси на ирваси Торт Божиќна декорација, 18 ч

DEN 698.40

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Времето на празник голема црвена и бела ткаенина ирваси на ирваси на ирвацијата, горната Божиќна декорација, додава домашен допир на вашиот стил на одмор. Оваа декорација на ирваси е завиткана во црвена ткаенина и носи плетена бела шал со насликани бело дрво од бело дрво и нозе од дрво. Овој ирвас мери 18 "во висина и должина од 8,5 ". Декорацијата за ирваси може да се користи сама по себе или со други украси за време на празници (продадени одделно) за да се создаде празничен изглед на мантили, табели, влезни влезови, фоајери, ходници и многу повеќе. Исто така, прави прекрасен центар на вашата маса за одмор или вклучена. Времето на празник голема црвена и бела ткаенина ирваси на ирваси ТОП Божиќна декорација е совршен додаток на вашиот сезонски декор. Достапно во продавниците за ограничено време. Време на одмор Голема ткаенина ирваси маса Топ Божиќна декорација. Декорација на горната маса. Прави прекрасен додаток на скоро секој стил на украсување на празници. Декорацијата за ирваси е завиткана во сезонска ткаенина, облечена во плетена шамија со природни дрвени плочки и нозе од дрво. Совршено за поставување на мантили, табели, во влезови, фоајери, ходници или како совршен центар за вашата маса за одмор. Може да се користи сам по себе или со други украси за време на празници (продадени одделно) за да се создаде весел дисплеј. Одредени да станат негуван омилен празник од година во година. Само за декорација. Не играчка . Ексклузивно достапна за ограничено време само на и.