Skechers работат женски Ваиртон - Фарос водоотпорни чизми за работа
  • Ново

Skechers работат женски Ваиртон - Фарос водоотпорни чизми за работа

DEN 1071.20

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Останете суви, заштитени и удобни подолго со работата на Skechers : Weirton - Farous WP Boot. Мазна флексибилна гума и мека флексибилна неопрена ткаенина горната во лизгање на висока средна висина на телето водоотпорен во водоотпорен стил на работа во стилот на Велингтон со самонска пена. Мазна извајана флексибилна гума на горниот дел. Засилени панели на пети и потпетици со извајани детали. Флексибилна врата од ткаенина од неопренови. Лизгајте се на висока средна телесна висина водоотпорен дизајн на работа во стилот на Велингтон. Неопрена со цврста боја или шумски камо шема. Засилено врвно влечење на рачките. Засилена горната јака. Висина на вратило од 12 инчи. Подготвена јака. Поставата за мека ткаенина со лесен дизајн на лизгање. Мемориска пена удобна удобност. Шок апсорбира мида. Флексибилна надлежна гума на влечење.