Wrangler Голем машки товар краток со стрии
  • Ново

Wrangler Голем машки товар краток со стрии

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опуштете се и уживајте во вклопувањето и чувството на шорцевите за карго на Вранглер. Карго -шорцеви од Wrangler со истегнување и џебови. Опуштено вклопување; седи на природната половината; приближно. ИНСЕАМ : 10 ". Поштенски летање со затворање на копчињата. Два предни џебови; две џебови од задниот дел; две странични товарни џебови. Флекс ткаенина изградена со истегнување. 98% памук/2% спандекс. Машината што се мие. Увезено.