И мало девојче и голема девојка атлетска кошарка патика, големини 13-6
  • Ново

И мало девојче и голема девојка атлетска кошарка патика, големини 13-6

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чувајте ја вашата суперerstвезда изгледа одлично и останете пријатно со овој ново дизајниран фантастичен атлетски високо врвен патика од и 1. Сигурно да ја направите завист на кое било на игралиште или низ град, стил и функција комбинирајќи се да се чувствувате удобно и безбедно додека изгледате одлично со секој чекор! Наскоро ќе биде нејзината нова омилена патика, овој комплетен чевли има поддршка и флексибилност да ги одржува нозете среќни цел ден, и издржливоста да ја задржи подготвена за сè што доаѓа на нејзиниот пат! Синтетички горен. Традиционално затворање на чипка. Удобно стапало стапало. Не-означување на надворешната страна на TPR. Удобно и издржлив.