ЕВ од Елен Деџенерис Шарлот ги отсече деструираните жени од Jeanан Шортс
  • Ново

ЕВ од Елен Деџенерис Шарлот ги отсече деструираните жени од Jeanан Шортс

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поставете го тоа на вашиот пат… Започнете со овие отсечени шорцеви од EV1 од Елен Деџенерис и спарете се со обична маица и патики или врвни сандали со ладно рамо и бујни сандали за ветровито, лесен летен стил. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 '', половината : 26 '', биста : 33 '', колкови : 36 ''. Моделот носи големина 4. 11 3/4 "Подигање; приближно In Seam : 3 ''. Опуштено вклопување. Копче предно со поштенски мува. Стајлинг со пет џебови. Лесен вознемирувачки; исфрлен пом. Објавувања со потресени детали, дека опуштената летна глава што не можете да го пропуштите. Инклузивниот бренд од Елен Деџенерис беше буквално направен да „стави насмевка на лицето на сите!“ Не само што е сè прифатливо, туку е и сè удобно. Овие се облека што ви овозможуваат да се чувствувате добро во вашата кожа.