Бринли Ко.
  • Ново

Бринли Ко.

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Крајниот стан за мешавина и привлечен, Morgyn од Brinley Co. Овие основни убавини имаат класични тркалезни прсти и табулаторот за влечење на петицата. Подножјето од 4 мм TRU Comfort Foam создава удобно вклопување, а меките плетени ткаенини на ткаенини додаваат модерен допир. Тип на рамна потпетица : блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.