Бела Вита Спенсер II Спортски лизгања
  • Ново

Бела Вита Спенсер II Спортски лизгања

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ажурирајте ја вашата вонредна гардероба со Спенсер II од Бела Вита. Лесно се лизга и исклучува, поедноставувајќи го вашиот дневен луд брзање од вратата. Флексибилна, лесна и супер постепена за да ве задржи во удобност. Зафаќање предизвикувачки стапала со спортска влезна лента од горниот материјал, зближувајќи шик и случајност. 1 "потпетица. Лесна и флексибилна надворешна плоча. Дарежливо постепена мастила. Затворање на тока.