Без граници кардиган на половината на половината на јуниорите
  • Ново

Без граници кардиган на половината на половината на јуниорите

DEN 399.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Трансформирајте ја секоја облека во еден момент со додавање на шарен кардиган на граници. Слоеви на отворено пред дизајнирање убаво над вашите омилени врвови и резервоари. Отвореното шиење на Поинтел му дава воздушен изглед и чувство. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. дизајн на отворен фронт. Врзајте ги деталите; шарени. 100% акрилик. Машина за перење. Увезени. Шетан џемпер со отворен фронт кардиган за јуниори од без граници.