Тинејџерски мутант нинџа желки фигура на возило, рафаел до циклус на скришум
  • Ново

Тинејџерски мутант нинџа желки фигура на возило, рафаел до циклус на скришум

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подигнат на начините на нинџутсу од страна на нивните стаорец сензи, сплинтер, тинејџерски мутант нинџа желки, фигура на возило, Рафаел до скришум циклус, може брзо да оди од режим на желка во режим на возило. Рафаел тргува во својот моќен Саис за да им се придружи на Леонардо и Микеланџело на авантура за да ги победи Шредер, Краанг и другите. Децата можат да ја извлечат школка на грб, да извртуваат и да ја гледаат трансформацијата на акционата фигура на ТМНТ. Нозете му стануваат тркала и тој е подготвен да се тркала и да го спаси денот. Оваа играчка се продава одделно од фигурите на акција Микеланџело и Леонардо. Навивачите можат да ги соберат сите за тимот за борба против криминалот. Тинејџерски мутант нинџа желки фигура на возило, рафаел до скришум циклус : фигура на акција на Рафаел до циклус на скришум. Направено од пластика. Бидете дел од крајната пресметка за да го спасите Newујорк Сити.