Подобри домови и градини Брукбери 7-парчен плетен сет за јадење
  • Ново

Подобри домови и градини Брукбери 7-парчен плетен сет за јадење

DEN 1599.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подобрите челични рамки обложени во прав нудат екстремна издржливост и заштита од отпорна на 'рѓа. Композитниот таблет со широко распространетост на дрво од дрво е совршена за држење на пијалоците на топол, летен вечер или кул есен ден. Со интегрирана дупка за чадор, можете да додадете дополнителна сенка на вашиот амбиент на отворено. Овој водоотпорен сет е лесен за чистење и собирање за ваша погодност. Надворешниот плетен е рачно ткаен над силна челична рамка со УВ-третиран, обложена со прав еспресо, обложена со прав, кој се спротивставува на 'рѓа, боење и пилинг во текот на сезоните. Реверзибилните перничиња за сите временски услови имаат отпорни на избледени, лесни за да го одржат својот свеж, нов изглед. Табелата има широк дизајн на штица од дрво за модерна, рустикална естетика. Лесно е да се соберат и чистат за ваша погодност. Надворешниот плетен е рачно ткаен над силна челична рамка со УВ-третиран, обложена со прав еспресо, обложена со прав, кој се спротивставува на 'рѓа, боење и пилинг во текот на сезоните. Реверзибилните перничиња за сите временски услови имаат отпорни на избледени, лесни за нега за одржување Траен квалитет . лесен за склопување и чистење за ваша погодност.