Влатна заптивка на јуниори на еден копче Едно копче Кардиган
  • Ново

Влатна заптивка на јуниори на еден копче Едно копче Кардиган

DEN 559.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој лента кардиган од влажна заптивка е толку едноставна, но сепак стилски. Совршено за секоја пригода, ова копчиња за кардиган со едно копче на дното, оставајќи долг V-врат што ви овозможува да се забавувате со вашата мода, спарувајќи го со кој било резервоар или кошула под него. Материјал : 77% акрилик/23% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Длабок V-врат. Затворање : предно копче пред. Ракави : долги ракави со балон. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ленти на ракави. Влажен заптивка лента кардиган за жени.