Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM
  • Ново

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 111.20

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Начин на славење на Велигденската леплива тетратка, розова лоза : леплива подлога за белешки. 60- 3 "Х 3" Белешки. Се одликува со розова позадина со шема на бела лоза. Одличен додаток на велигденските корпи. Совршено за да се забележат или да се потсетуваат потсетници.