Главни тестови за берба Цветен сет на двоен ракуван со супа со капак, Волмарт Ексклузивен
  • Ново

Главни тестови за берба Цветен сет на двоен ракуван со супа со капак, Волмарт Ексклузивен

DEN 239.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете шарм на жетва и светла, функционален дизајн во вашата кујна со овој прекрасен сет на 4 парчиња ракувани и лигави садови од главните места! Одликувајќи се со 4 чудесни дизајни кои ги потенцираат чувствата на Денот на благодарноста во живописни портокали и софистицирани сиви и зеленили, овие уникатни и издржливи чинии се изработени од силен земјена софтвер и се микробранови и машини за миење садови! Со вклучени пластични капаци и цврсти рачки за лесно носење, овој сет на ракувани и лигави од 4 парчиња од главните места е сигурно дека ќе стане есенски главен дел во вашата домашна сезона по сезона! 4 чинии вклучени во 1 сет. Чашите мерат 6,06 инчи во дијаметар и 3,50 инчи во висина. 4 капаци вклучени во 1 сет. Чашите се карактеризираат со цврсти рачки од обете страни за лесно носење!. Часовите имаат уметнички и чудесни цветни дизајни во светли портокали, штипки, сиви, зеленили и повеќе!. Одлично за складирање на остатоци!. Чинии микробранови и машина за миење садови безбедни.