Земја џогер со џогер на Reebok женски џегер со џебови
  • Ново

Земја џогер со џогер на Reebok женски џегер со џебови

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој џогер од руно од жените од Рибок е совршен да се фрли на тренингот или да лежи дома. Мека, удобна и разноврсна; Нема да сакате да носите ништо друго. Одликувајќи се со две џебови, еластична лента за половината и затворање на влечење. Панталоните нозе се издвојуваат во манжетна со ребра за тој потпис. Без разлика дали го носите во теретана или работите од дома, овој џогер ќе ве натера да се чувствувате и да изгледате најдобро. Направено од супер меко руно. 60% памук / 40% полиестер. Среден пораст. Цела должина; Затегнат полите. Влечење на стајлинг; Прилагодливо затворање на влечење. Еластична лента за половината. Ребрести манжетни и полите. Лого на Рибок на колк; Брендирана лепенка на десниот горен колк.